Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

za jeden i trzy czwarte winogron zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje...

Autor: monika0000147, 2011-03-07 19:09:57
Dodaj do:
za jeden i trzy czwarte winogron zapłaciłem 9,80zł. Ile kosztuje kg winogron

Rozwiązania (2)

Autor: paulla1020
4
dodano: 2011-03-08 18:40:02
1¾ inaczej siedem czwartych
9,80 /7 = 1,40 zł
1,40 zł *3 =4.20 zł (to są trzy czwarte)
9,80 - 4,20= 5,60 zł (cena kilograma ) :):)
Autor: kolo441
6
dodano: 2011-03-08 18:43:33
9,80:7=1,4 4x1,4=5,6
1 kg kasztuje 5,6zł
Dodaj rozwiązanie
AEGEE - Logo
...

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek