Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

W sklepie ze słodyczami sa pawełki po 10,50zł/kg oraz marcinki...

Autor: Madzia333, 2011-03-20 18:06:48
Dodaj do:
W sklepie ze słodyczami sa pawełki po 10,50zł/kg oraz marcinki 1,2 razy drozsze od pawełków. Ile zostanie z banknotu 20 zł po zakupie 30 dag pawełków i 0,6 kg. marcinków? Zapisz obliczenia. Pomocy....

Rozwiązania (1)

Autor: gracja44
6
dodano: 2011-03-21 15:00:02
10,5zł*0,3kg=3,15zł
10,5*1,2=12,6
12,6*0,6=7.56zł
3,15+7,56=10,71
20.00-10,71=9,29
odp.Zostanie 9,29zł
Dodaj rozwiązanie
AEGEE - Logo
...

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek