Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Za 3,5 kg mandarynek mama zapłaciła 23,80 zł .Ile trzeba zapłacić...

Autor: Danio1234567890, 2011-03-29 21:34:40
Dodaj do:
Za 3,5 kg mandarynek mama zapłaciła 23,80
zł .Ile trzeba zapłacić za 2kg takich mandarynek ?
Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś to rozwiąże tylko szybko ;p

Rozwiązania (2)

Autor: Klaudyna07
13
dodano: 2011-03-29 22:19:49
23,8:3,5=6,8
6,8*2=13,6
Odp: Za 2 kg tych mandarynek trzeba zapłacić 13,60 zł.
Autor: kaka19
17
dodano: 2011-03-30 12:11:45
13.60
Dodaj rozwiązanie
AEGEE - Logo