Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Wracając z wycieczki kupiliśmy w sadzie 25kg jabłek płacąc za nie...

Autor: Me Gusta twa kapusta, 2013-03-26 14:29:49
Dodaj do:
Wracając z wycieczki kupiliśmy w sadzie 25kg jabłek płacąc za nie 80 zł.W sklepie 1 kilograma jabłek tej samej odmiany kosztuje 3,60 zł. oblicz, ile pieniędzy zaoszczędziliśmy , kupując jabłka w sadzie . Odp. A.18zł60gr B.10zł80gr C.18zł D.10zł

Rozwiązania (1)

Autor: ewelajnaxd
3
dodano: 2013-03-27 17:22:32
3,6*25kg=90zł

90zł-80zł= 10 zl

odp. D
Dodaj rozwiązanie
AEGEE - Logo