Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Pani Joasia kupiła 220 g sera i zapłaciła 14,30 zł. Ile kosztuje 1...

Autor: kajkadasz, 2014-03-14 18:25:57
Dodaj do:
Pani Joasia kupiła 220 g sera i zapłaciła 14,30 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera


Rozwiązania (2)

Autor: RyanoO
1
dodano: 2014-03-16 12:07:36
220g- 14,30zl
1000g - x
x= 1000g*14,30zl/220g
x= 65zl
Autor: mg2428
107
dodano: 2014-03-15 09:00:23
http://firegifts.pl/?polecam=474790
Chciałbym Was wszystkich zaprosić na serwis który oferuje wymianę punktów na nagrody, punkty możemy zdobywać całkowicie za darmo i wymieniać je na cenne nagrody takie jak telefon, tablet, dysk, konsole, itp.
Za zdobyte nagrody nie trzeba płacić. Wszystkie koszty pokrywa serwis.
Z serwisu korzysta około 23 tys. osób.
Sam wygrałem już parę nagród.
Dodaj rozwiązanie
AEGEE - Logo