Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

opisz Aslana opowieści z narnii

Autor: aleksx53, 2013-02-06 16:08:03
Dodaj do:
opisz Aslana opowieści z narnii

Rozwiązania (2)

Autor: Karo123
2
dodano: 2013-02-06 17:18:56
Aslan to potężny lew, legendarny założyciel i przywódca Narnii, fantastycznej krainy istniejącej obok świata rzeczywistego. Aslan ma przepiękną bujną grzywę i ogromne oczy. Lew jest władcą dobrym, ale surowym i groźnym. Ma prawdopodbnie więcej takich krain jak Narnia gdyż przybywa w odlelych krainach. Aslan jednak jest nieśmiertelny, o czym nie wie zła czarownica.

Aslan jest dobry, szlachetny i sprawiedliwy, postępuje odważnie i mężnie. Nie boi się stawić czoła siłom zła. Poddani traktują go jak swojego zbawcę, nie mogą się doczekać jego powrotu, zawsze mogą na nim polegać.
Autor: doma009
4
dodano: 2013-02-07 20:05:24
Aslan jest jednym z bohaterów powieści C.S.Lewisa "Opowieści z Narnii". Jest załóżycielem i królem tej krainy. Aslan ma wielką grzywę i duże oczy.LEw jest bardzo surowym i groźnym, ale i jednocześnie sprawiedliwym władcą.
Niestety lew nie może być stale obecny w Narnii bo mieszka daleko od niej. Wykorzystuje ten fakt zła czarownica, która doprowadziła do tego, że w Narnii panuje nieustająca zima. Nie może zabić Aslana, bo ten jest nieśmiertelny, więc znęca się nad mieszkańcami krainy.
Poddani bardzo go lubią, ponieważ, mimo, że jest surowy to jest też dobry, szlachetny i sprawiedliwy. Jako jedyny też potrafi sobie poradzić z czarownicą. Dlatego też poddani traktują go jako swojego zbawcę i nie mogą się doczekać jego powrotu do krainy.
Dodaj rozwiązanie
AEGEE - Logo